Technické údaje Toyota Yaris 1.5 TS (1999)

| Značka | Toyota |
| Model | Yaris |
| Typ | 1.5 TS |
| Rok výroby/modelový ročník | 1999 |
| Dĺžka | 3635 mm |
| Šírka | 1660 mm |
| Výška | 1485 mm |
| Rázvor | 2370 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 915 kg |
| Užitočné zaťaženie | 475 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 205 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 950 dm3 |
| Max. výkon | 106 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 145 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4200 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1497 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | g/km |
| Cena |






















