Technické údaje Toyota Yaris 1.0 VVT-i (1999)

| Značka | Toyota |
| Model | Yaris |
| Typ | 1.0 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník | 1999 |
| Dĺžka | 3610 mm |
| Šírka | 1595 mm |
| Výška | 1495 mm |
| Rázvor | 2370 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 845 kg |
| Užitočné zaťaženie | 505 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 205 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 950 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 90 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4100 ot./min |
| Max. rýchlosť | 155 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 137 g/km |
| Cena |

























