Technické údaje Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic

| Značka | Toyota |
| Model | Auris Touring Sports |
| Typ | 1.6 Valvematic |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4560 mm |
| Šírka | 1760 mm |
| Výška | 1475 mm |
| Rázvor | 2600 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1305 kg |
| Užitočné zaťaženie | 530 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 530 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1029 dm3 |
| Max. výkon | 132 kW |
| Max. výkon pri | 6400 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 160 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 195 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1598 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 140 g/km |
| Cena | 419900 |

























