Technické údaje Seat Cordoba Vario 1.6 (1998)

| Značka | SEAT |
| Model | Cordoba |
| Typ | Vario 1.6 |
| Rok výroby/modelový ročník | 1998 |
| Dĺžka | 4140 mm |
| Šírka | 1641 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Rázvor | 2441 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1020 kg |
| Užitočné zaťaženie | 485 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 390 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1250 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 4600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 135 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3200 ot./min |
| Max. rýchlosť | 165 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1598 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 181 g/km |
| Cena |

























