Technické údaje Renault Megane Grandtour 1.5 dCi 110 hp (2013)

| Značka | Renault |
| Model | Megane Grandtour |
| Typ | 1.5 dCi 110 hp |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4567 mm |
| Šírka | 1804 mm |
| Výška | 1507 mm |
| Rázvor | 2703 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1377 kg |
| Užitočné zaťaženie | 480 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 486 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1595 dm3 |
| Max. výkon | 110 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 114 g/km |
| Cena | 409900 |






















