Technické údaje Renault Fluence 1.5 dCi 110 hp

| Značka | Renault |
| Model | Fluence |
| Typ | 1.5 dCi 110 hp |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4618 mm |
| Šírka | 1809 mm |
| Výška | 1479 mm |
| Rázvor | 2702 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1360 kg |
| Užitočné zaťaženie | 425 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 496 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 110 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 185 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 120 g/km |
| Cena |

























