Technické údaje Nissan Qashqai 1.2 DIG-T (2013)

| Značka | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Typ | 1.2 DIG-T |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4379 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 1590 mm |
| Rázvor | 2646 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1318 kg |
| Užitočné zaťaženie | 542 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 439 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 115 kW |
| Max. výkon pri | 4500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 190 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 183 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1197 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 129 g/km |
| Cena | 444900 |

























