Technické údaje Mitsubishi Outlander 2.4 MIVEC 4×4 (2007)

| Značka | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Typ | 2.4 MIVEC 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 4665 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Rázvor | 2670 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1690 kg |
| Užitočné zaťaženie | 600 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 220 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1691 dm3 |
| Max. výkon | 170 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 232 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4100 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2360 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | CVT (automat) |
| Počet prevodových stupňov | CVT je bezstupňová |
| Kombinovaná spotreba | 8,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 195 g/km |
| Cena |

























