Technické údaje Mercedes-Benz C 350 CDI BlueEFFICIENCY (2011)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Typ | 350 CDI BlueEFFICIENCY |
| Rok výroby/modelový ročník | 2011 |
| Dĺžka | 4591 mm |
| Šírka | 1770 mm |
| Výška | 1447 mm |
| Rázvor | 2760 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1730 kg |
| Užitočné zaťaženie | 515 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 475 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 265 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 620 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2987 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 154 g/km |
| Cena |






















