Technické údaje Mercedes-Benz C 320 CDI (2004)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Typ | 320 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2004 |
| Dĺžka | 4526 mm |
| Šírka | 1727 mm |
| Výška | 1425 mm |
| Rázvor | 2715 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1630 kg |
| Užitočné zaťaženie | 480 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 456 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 224 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 415 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2987 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 183 g/km |
| Cena |



















