Technické údaje Kia Venga 1.4 CVVT

| Značka | Kia |
| Model | Venga |
| Typ | 1.4 CVVT |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4068 mm |
| Šírka | 1765 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Rázvor | 2615 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1178 kg |
| Užitočné zaťaženie | 532 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 440 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1253 dm3 |
| Max. výkon | 90 kW |
| Max. výkon pri | 6300 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 137 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 167 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1396 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 147 g/km |
| Cena |

























