Technické údaje Hummer H2 (2008)

| Značka | Hummer |
| Model | H2 |
| Typ | |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 5170 mm |
| Šírka | 2063 mm |
| Výška | 1977 mm |
| Rázvor | 3118 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2976 kg |
| Užitočné zaťaženie | 524 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 1132 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 393 kW |
| Max. výkon pri | 5700 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 574 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4300 ot./min |
| Max. rýchlosť | 160 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 6162 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 18 l/100 km |
| Emisie CO2 | 412 g/km |
| Cena |

























