Technické údaje Fiat Stilo 1.2 16V

| Značka | FIAT |
| Model | Stilo |
| Typ | 1.2 16V |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4253 mm |
| Šírka | 1756 mm |
| Výška | 1525 mm |
| Rázvor | 2600 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1220 kg |
| Užitočné zaťaženie | 435 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 335 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1035 dm3 |
| Max. výkon | 80 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 114 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 170 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1242 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 149 g/km |
| Cena |

























