Technické údaje Fiat 500 1.4 (2007)

| Značka | FIAT |
| Model | 500 |
| Typ | 1.4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 3546 mm |
| Šírka | 1627 mm |
| Výška | 1488 mm |
| Rázvor | 2300 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 930 kg |
| Užitočné zaťaženie | 450 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 185 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 610 dm3 |
| Max. výkon | 100 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 131 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 182 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1368 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 149 g/km |
| Cena |






















