Technické údaje Jeep Compass Trailhawk 2.0 MultiJet
| Značka | 7714 |
| Model | Compass |
| Typ | Trailhawk |
| Rok výroby/modelový ročník | 2019 |
| Dĺžka | 4 394 mm |
| Šírka | 1 819 mm |
| Výška | 1 644 mm |
| Rázvor | 2 636 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1 500 kg |
| Užitočné zaťaženie | 2 233 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 438 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 170 125 kW |
| Max. výkon pri | 3 750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 350 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 184 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1 956 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 9 |
| Kombinovaná spotreba | 6,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 181 g/km |
| Cena | 38 849 € |

























