Technické údaje Suzuki Ignis 1.3 DDiS

| Značka | Suzuki |
| Model | Ignis |
| Typ | 1.3 DDiS |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 3769 mm |
| Šírka | 1631 mm |
| Výška | 1565 mm |
| Rázvor | 2360 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 995 kg |
| Užitočné zaťaženie | 485 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 236 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 527 dm3 |
| Max. výkon | 69 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 169 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750–2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 154 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 15 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1248 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 133 g/km |
| Cena |

























