Technické údaje Seat Altea XL 1.4 TSI (2006)

| Značka | SEAT |
| Model | Altea |
| Typ | XL 1.4 TSI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2006 |
| Dĺžka | 4469 mm |
| Šírka | 1768 mm |
| Výška | 1581 mm |
| Rázvor | 2578 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1478 kg |
| Užitočné zaťaženie | 544 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 532 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1604 dm3 |
| Max. výkon | 125 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 200 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 194 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1390 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 152 g/km |
| Cena |

























