Technické údaje Renault Laguna Grandtour 2.0 (2007)

| Značka | Renault |
| Model | Laguna |
| Typ | Grandtour 2.0 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 4801 mm |
| Šírka | 1811 mm |
| Výška | 1445 mm |
| Rázvor | 2756 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1465 kg |
| Užitočné zaťaženie | 475 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 508 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1593 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 195 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 203 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1997 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 182 g/km |
| Cena |

























