Technické údaje Peugeot Partner Tepee 4×4 Dangel Outdoor 1.6 HDI 110 hp

| Značka | Peugeot |
| Model | Partner |
| Typ | Tepee 4x4 Dangel Outdoor 1.6 HDI 110 hp |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4380 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1865 mm |
| Rázvor | 2728 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1591 kg |
| Užitočné zaťaženie | 559 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 675 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3000 dm3 |
| Max. výkon | 112 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 173 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 150 g/km |
| Cena |






















