Technické údaje Mercedes-Benz CLA 200 CDI

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | CLA |
| Typ | 200 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4630 mm |
| Šírka | 1777 mm |
| Výška | 1432 mm |
| Rázvor | 2699 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1525 kg |
| Užitočné zaťaženie | 480 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 470 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 470 dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 3600-4400 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-3000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 220 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1796 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 109 g/km |
| Cena | 822800 |

























