Technické údaje Ford Fiesta 1.25 (2008)

| Značka | Ford |
| Model | Fiesta |
| Typ | 1.25 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 3950 mm |
| Šírka | 1722 mm |
| Výška | 1433 mm |
| Rázvor | 2489 mm |
| Prevádzková hmotnosť | CNG kg |
| Užitočné zaťaženie | 403 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 281 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 965 dm3 |
| Max. výkon | CVT je bezstupňová kW |
| Max. výkon pri | 5800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 108 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 152 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 16,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1242 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 128 g/km |
| Cena |

























