Technické údaje Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi (2013)

| Značka | Dacia |
| Model | Sandero |
| Typ | Stepway 1.5 dCi |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4081 mm |
| Šírka | 1733 mm |
| Výška | 1559 mm |
| Rázvor | 2590 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1083 kg |
| Užitočné zaťaženie | 662 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 320 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 90 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 220 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 167 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 105 g/km |
| Cena |






















