Novinky o šrotovnom 2020, drastický pokles predaja naftových áut, nová S-ka či test Renault Captur | Nedeľník

Nový nedeľný výber správ od magazínu AUTOVINY.SK – auto motor a šport.
Vydané  Text: 

Do predaja prichádza nové dvojčíslo časopisu auto motor a šport! (č. 05-06/2020)

Od pondelka 27. apríla 2020 je v predaji špeciálne dvojčíslo časopisu auto motor a šport máj+jún 2020. Prinášame vám kompletný obsah nového dvojčísla.

Každú nedeľu pre vás pripravujeme súhrn správ, ktoré sú podľa nás najzaujímavejšie, najdôležitejšie a ktoré sa ukázali ako najčítanejšie v uplynulom týždni. Uplynulý týždeň bol opäť veľmi bohatý na zaujímavé správy zo sveta motorizmu, autopriemyslu a publikovali sme testy nových áut. Žili sme napríklad aj novými správami o šrotovnom, ktoré sme v súvislosti s koronakrízou očakávali ako samozrejmosť, odhalil sa dizajn aj s interiérom nového Mercedesu triedy S, BMW dá zrejme zbohom motoru V12 a nové lacná autá čoskoro zásadne zdražejú, čoho svedkami sme už teraz. Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTubeInstagrame. ### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie príspevky uplynulého týždňa.

Mercedes-Benz predstavil trojicu plug-in hybridov

Automobilka sľubuje, že zástavba techniky uberie z priestoru pre posádku a batožinu minimálne. A to znie lákavo, či nie?

Inzercia
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉ