VIDEO: Richard Hammond vtipkuje aj po nehode, teraz testuje svoj elektrický vozík.

Podľa všetkého sa protagonistovi darí zlepšovať nielen svoj fyzický, ale aj duševný stav. Jeho najnovšou zábavou je elektrický vozík.
Vydané  Text: 
Začiatkom júna sme vás informovali o vážnej nehode obľúbeného moderátora relácie The Grand Tour. Tomu sa pri natáčaní druhej série podarilo rozbiť elektrický superšport, on vyviazol len s rozbitým kolenom. Zvyšok auta ale zhorel do tla.


V súčasnosti je už v domácej liečbe, no pre fraktúru stále nemôže chodiť, a tak si zaobstaral šikovného pomocníka – elektrický vozík. Jeho najnovšou zábavkou je akýsi tuning vozíka, na ktorý si namontoval držiaky na barle. Veríme, že tým to ale ani zďaleka nekončí a dočkáme sa výraznejších úprav.


Horšou správou je fakt, že Hammonda v prvých dieloch novej série pravdepodobne neuvidíme. Dátum premiéry sa zatiaľ nezmenil a debut je plánovaný na september.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement

Inzercia