Magazín

Prichádza február. Ako sa majú vaše novoročné predsavzatia?

IQOS

Zhodiť zopár kilogramov, venovať menej času práci a naopak viac rodine či priateľom, dôslednejšie si sporiť, alebo prestať fajčiť. Toto je základný výber najčastejších novoročných predsavzatí, ktoré si zvykneme na konci starého roka dávať. Cieľom je vstúpiť do nového roka s „lepším ja“. Prečo je však také ťažké tieto predsavzatia splniť? Odborníci sa zhodujú, že dôvodom sú nereálne nastavené ciele a očakávania. Asi najlepším príkladom je redukcia váhy, do ktorej sa púšťame po hlave hneď prvý deň v roku. Obmedzíme príjem potravy, nasadíme nadmerné kombo ovocia a zeleniny, nahodíme vražedné tempo cvičebného plánu. A výsledok? Telo je vyčerpané a hlava v absolútnom strese, pretože sa nám aj napriek tvrdému režimu nepodarilo schudnúť 10 kíl už za prvé týždne. Miesto endorfínov z cvičenia sa vyplaví akurát tak frustrácia a spolu s ňou prichádza aj rezignácia nad zamýšľanými zmenami. Mimochodom, sklamanie z nedosiahnutých cieľov a stres bývajú častým spúšťačom ďalších zlozvykov, s ktorými možno aktuálne zápasíte.

Posledná cigareta a potom už končím, nadobro

Fajčíte? Koľko krát ste skúsili s týmto zlozvykom seknúť zo dňa na deň a aký bol výsledok? Skoncovať s fajčením je rovnako jedným z najčastejších predsavzatí do nového roka. A mnohým sa s cigaretami naozaj aj podarí skončiť, čo je výborná správa. Zaslúži si to veľké uznanie okolia, pretože skoncovať s takýmto nezdravým zlozvykom chce mimoriadne veľa sebazaprenia a disciplíny. Pomáha pri tom, ak sa vedome vyhýbate a eliminujete stresujúce situácie. Sú však medzi nami aj dospelí fajčiari, ktorí aj napriek veľkej snahe nevedia prestať fajčiť. Vedeli ste, že aj vtedy existuje lepšie riešenie ako klasické cigarety, ktoré produkujú cigaretový dym a otravujú navyše aj okolie dospelého fajčiara? Vhodnejšou alternatívou ku klasickým cigaretám sú takzvané bezdymové zariadenia, ako napríklad IQOS. Neprodukujú dym a tým pádom ani nepríjemný cigaretový zápach, ktorý by sa držal na pokožke, oblečení, vo vlasoch, alebo v interiéroch.

Nový rok v novej dimenzii

Zaujímajú vás najnovšie technológie? Mali by ste vedieť, že na trhu máme absolútnu technickú vychytávku v segmente bezdymových zariadení IQOS ILUMA, ktorá ponúka tri druhy zariadení a to IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Všetky tri využívajú prelomovú technológiu indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Táto technológia nahrieva tabak zvnútra. A tak nie je potrebné ani čistenie zariadenia, čo dospelých užívateľov bezdymových zariadení určite poteší. Produkt nie je kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami IQOS. Príjemné zemité farby a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a dospelí fajčiari a užívatelia bezdymových výrobkov si môžu vybrať zo širokej škály prevedení.

IQOS

Vyskladajte si zariadenie podľa svojho vkusu

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA má na výber z piatich farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver IQOS ILUMA ONE a jej päť farebných variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red. Puzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

  • Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.