Skúsenosti

Test VW ID.7: Určite najlepšie auto, ktoré sme tento rok testovali. Že je elektrické, je iba bonus

 • Tentokrát už naozaj nie je dôvod na kritiku. Volkswagen vyrobil auto, ktoré je nielen dôstojným elektrickým pokračovateľom Passatu, ale predovšetkým fakt dobrým autom.

   Silnými stránkami modelu sú jazdné vlastnosti, vypracovanie interiéru a početné praktické funkcie pre vodiča a posádku. Dojazd a výkon nie je dôvod riešiť, pretože spĺňajú aj tie najnáročnejšie očakávania.
 • TEST BYD ETP3: Prvý raz sme testovali čínsky BYD, je veľkým lákadlom pre firmy

 • Elektrické autá nemusia byť technologicky ohromujúce, aby ich zákazníci ocenili. Elektrické LCV BYD ETP3 je toho príkladom, predáva sa za menej ako 30-tisíc.

   Základné údaje: 3,5 m³, 100 kW, 100 km/h a reálny dojazd presahujúci 200 km.  Jednoduchšie elektrické LCV oslovuje cenou 29 990 € bez DPH.
 • BOLO NÁM VEĽKÝM POTEŠENÍM! Záver dlhodobého testu Honda ZR-V e:HEV o jazdných vlastnostiach

 • Honda ZR-V je crossover, ktorý si veľmi rýchlo získal naše sympatie. Každý o ňom hovorí ako o ideálnom aute, pokiaľ ide o rozmery, proporcie a estetiku. A kto sa posadil za volant, tomu učarovala ešte ďalšia vec: jazdné vlastnosti a nenápadná, no vyspelá technika pohonu.

   V poslednej časti nášho dlhodobého testu Hondy ZR-V sa veujeme jej hybridnému pohonu a skúsenostiam spoza volantu. Prečítajte aj prvú a druhú časť dlhodobého nášho dlhodobého testu.
 • Ako jazdí nová Škoda Kamiq s technológiou odpájania valcov motora?

 • Mladoboleslavská automobilka výrazne modernizovala svoj hatchback Scala a crossover Kamiq a poskytla nám príležitosť vyskúšať si ich v ostrej premávke v okolí Frankfurtu.

   Vylepšenia sú aj estetické, ale predovšetkým funkčné a vskutku významné, pretože prinášajú do modelov funkcie z vyššej triedy.