Hodnotenie

Test VW ID.7: Určite najlepšie auto, ktoré sme tento rok testovali. Že je elektrické, je iba bonus

 • Tentokrát už naozaj nie je dôvod na kritiku. Volkswagen vyrobil auto, ktoré je nielen dôstojným elektrickým pokračovateľom Passatu, ale predovšetkým fakt dobrým autom.

   Silnými stránkami modelu sú jazdné vlastnosti, vypracovanie interiéru a početné praktické funkcie pre vodiča a posádku. Dojazd a výkon nie je dôvod riešiť, pretože spĺňajú aj tie najnáročnejšie očakávania.
 • TEST BYD ETP3: Prvý raz sme testovali čínsky BYD, je veľkým lákadlom pre firmy

 • Elektrické autá nemusia byť technologicky ohromujúce, aby ich zákazníci ocenili. Elektrické LCV BYD ETP3 je toho príkladom, predáva sa za menej ako 30-tisíc.

   Základné údaje: 3,5 m³, 100 kW, 100 km/h a reálny dojazd presahujúci 200 km.  Jednoduchšie elektrické LCV oslovuje cenou 29 990 € bez DPH.
 • BOLO NÁM VEĽKÝM POTEŠENÍM! Záver dlhodobého testu Honda ZR-V e:HEV o jazdných vlastnostiach

 • Honda ZR-V je crossover, ktorý si veľmi rýchlo získal naše sympatie. Každý o ňom hovorí ako o ideálnom aute, pokiaľ ide o rozmery, proporcie a estetiku. A kto sa posadil za volant, tomu učarovala ešte ďalšia vec: jazdné vlastnosti a nenápadná, no vyspelá technika pohonu.

   V poslednej časti nášho dlhodobého testu Hondy ZR-V sa veujeme jej hybridnému pohonu a skúsenostiam spoza volantu. Prečítajte aj prvú a druhú časť dlhodobého nášho dlhodobého testu.
 • Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.