Facelift pre Hondu Legend

Honda predstavila v Moskve faceliftovanú verziu svojej vlajkovej lode. Model Legend dostal okrem vonkajších úprav aj nový motor.
Vydané  Text: 

Výrazne bola prepracovaná hlavne predná časť, jemné úpravy sú aj vzadu. Štandardom sa stali 18-palcové disky kolies. Pod kapotou tróni nový šesťvalec 3.7, ktorý vznikol prevŕtaním pôvodnej pohonnej jednotky. Systém variabilného časovania ventilov VTEC teraz pracuje aj s výfukovými ventilmi, čo prinieslo nárast krútiaceho momentu o 20 %. Prepracovaná bola aj päťstupňová automatická prevodovka s manuálnym radením páčkami pod volantom. Podvozok dostal vyladenie viac zamerané na stabilitu a handling, systém pohonu všetkých kolies sa nezmenil. V kabíne pracuje systém aktívneho rušenia hluku, ktorý potláča vybrané frekvencie prostredníctvom protisignálu z reproduktorov. Honda však zapracovala aj na tlmení. V oblasti bezpečnosti pribudli aktívne opierky hlavy, za príplatok je k dispozícii aj predkolízny systém a aktívny radarový tempomat. Komfort už beztak bohatej výbavy teraz zvyšujú vyhrievané zadné sedadlá a USB konektor.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?