Suzuki Kizashi 3

Vstup značky Suzuki do strednej triedy sa možno trochu spomalil, tretie pokračovanie konceptu Kizashi sme čakali už v Ženeve. Objavilo sa však až v New Yorku.
Vydané  Text: 

To môže naznačovať, že prvé kusy sériovej verzie dostanú do rúk práve americkí zákazníci. Auto poháňa šesťvalec 3.6 s výkonom 221 kW (300 k), výkon sa prenáša na všetky štyri kolesá prostredníctvom inteligentného systému Advanced i-AWD. Štúdia má rázvor 2,8 metra, čo je nad aktuálnym priemerom triedy. Sľubuje to však mimoriadne priestranný interiér. Výrobca už potvrdil, že sériový model, ktorý príde na trh v roku 2010, sa bude ponúkať ako sedan a kombi s benzínovými a naftovými motormi. Inžinieri pracujú aj na hybridnej verzii.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?