Aktuality

Nový auto motor a šport 11/2016 je už v predaji!

Rok 2017 bude rokom SUV. Mnohé z noviniek sa prestavili už v Paríži, odkiaľ prinášame veľkú reportáž,poriadnu nádielku automobilov do mestského terénu odhalíme aj v tajných pripravovaných projektoch. Pri SUV zostávame aj v porovnávacom teste, sily si zmerali Mazda CX-5, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV-4 a VW Tiguan.

Niektoré horúce novinky sme mali už možnosť aj odskúšať. Kia Rio je krajšia a väčšia, BMW radu 5 sme šoférovali ešte v kamufláži, odskúšali sme novinky modernizovaného Opla Mokka X a preverili sme, aký je Renault Scénic so štandardne 20-palcovými pneumatikami. Seat Ateca podčiarkuje športovosť v SUV, Mercedes-Benz GLC Coupé priniesol vzhľad kupé SUV do segmentu pod GLE.

Pôjde Škoda do Ameriky? Bernhard Maier prezradí v rozhovore. Po dlhodobom teste Superbu však musíme potvrdiť, že báť sa nemusí. Prichádzajú zimné motoristické prípravy. V teste celoročných pneumatík objasníme, či už konečne môžeme zabudnúť na sezónne prezúvanie. A ponúkame aj tajný tip na to, ako naštartovať aj automobil s úplne vybitou batériou.

Nový auto motor a šport 11/2016 je už v predaji!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie