Aktuality

Nový auto motor a šport 12/2014 v predaji!

Na prvých jazdách sme skúšali Volkswagen Passat, ktorý ani v novej generácii nechce pustiť žezlo vládcu strednej triedy a zaujímavou voľbou je aj Passat ako ojazdené auto. Opel Corsa sa musí pripraviť na tvrdý boj, Seat Leon X-Perience nám predviedol, že sa naučil viac ako Octavia Scout. Za volantom sme už odskúšali aj Fabiu, ktorá má opäť nábeh stať sa bestsellerom. Ako sa však ukázalo, silnú konkurenciu jej bude robiť premyslená Mazda 2.

V prvom teste Renaultu Twingo sme zistili, že najlacnejšia zadnokolka rada tancuje v uličkách, ale zadkom nevrtí. BMW 218d Active Tourer a Volkswagen Golf Sportsvan sme proti sebe postavili v súboji milimetrov a kubických decimetrov, ktorý Nemec je lepší?

V prílohe Extra sa pozrieme na hodinky pre automobilových fajnšmekrov, Sergio Marchionne v rozhovore prezradil svoje názory na budúcnosť Fiatu, Alfy Romeo aj Ferrari. Luxusný Mercedes-Benz triedy V láka na ďaleké cesty, my sme sa s ním vybrali do Regensburgu. A nezabudli sme ani na Slovenské cesty, do nášho raja sme sa vydali na pekelnom Audi RS4.

Kia Carens v dlhodobom teste navštívila servis, jej nároky sú primerané. Ako sa najlepšie dostať k cieľu? Porovnali sme prenosné navigácie, telefóny s navigáciou a zabudované navigácie. V teste žiaroviek sme zisťovali, ktoré spravia v tme najlepšiu službu. Medzi čističmi interiérov sme hľadali produkty, ktoré si najlepšie poradia s nečistotami v kabíne.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?