Aktuality

CUPRA uvádza novú TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!

Fanúšikovia značky CUPRA majú ďalší dovod na radosť. Po tom, čo slovenské zastúpenie pripravilo pre slovenský trh elektrický hatchback BORN a viac exemplárov limitovanej edície FORMENTOR VZ5, dostávame správy o tohtoročnom príchode špeciálnej edície TRIBE EDITION pre modely FORMENTOR a ATECA.

Tribe Edition stavia na individualite každého vozidla, ktorému pridáva nový štýl sviežimi novými farbami karosérie, špecifickými diskami kolies z ľahkej zliatiny, ako aj detailmi na karosérii a v interiéri.

Prečítajte si aj:


PRVÝ TEST Cupra Born: Prvé kilometre na slovenských cestách odhaľujú silné aj slabšie stránky hatchbacku | ECOMOTO

ERIK STRÍŽ


Verzia CUPRA Formentor Tribe Edition, pre ktorú sú k dispozícii všetky motory skupiny VZ – teda s výkonom nad 180 kW (245 k), dodáva prvému modelu vyvinutému exkluzívne pre značku CUPRA, väčšiu exkluzivitu. Vysoko výkonné crossover-SUV tým získava ešte výraznejší vzhľad.

Komplet vybavenia zahŕňa nápisy CUPRA vo vyhotovení tmavého chrómu, ako aj masku chladiča, obklady karosérie, kryty vonkajších spätných zrkadiel a disky kolies z ľahkej zliatiny matne čiernej farby. Všetky tieto prvky vizuálne umocňujú športový charakter vozidla.

CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA ATECA TRIBE EDITION - disky kolies
CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA FORMENTOR TRIBE EDITION - disky kolies

Vonkajší vzhľad ďalej dopĺňa nový exkluzívny sivý odtieň laku karosérie Cliff Grey, ktorý je alternatívou k čiernej farbe Midnight Black.

CUPRA Formentor Tribe Edition má čierny interiér s špeciálnymi športovými sedadlami, potiahnutými mikrovláknom Dinamica v kombinácii s kožou Nappa. Kovové pedále majú vyhotovenie tmavého hliníka (Dark Aluminium), čím dodávajú kabíne posádky moderný, športový vzhľad v autentickom duchu značky CUPRA.

CUPRA Ateca Tribe Edition nadväzuje na výkonný základný model a umocňuje ho atraktívnym vonkajším vzhľadom a výrazným interiérom.

CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA FORMENTOR TRIBE EDITION - interiér
CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA ATECA TRIBE EDITION - interiér

Odtiene laku karosérie Magic Black a Dark Camouflage sú zladené s novými exkluzívnymi 20-palcovými diskami kolies v dvojfarebnom vyhotovení – kombinácii matne čiernej a medenej farby. Brzdiče kotúčových bŕzd Brembo sú lakované medenou farbou. Ďalším rozlišovacím znakom zvláštnej verzie Tribe Edition sú nápisy CUPRA vo vyhotovení čierneho chrómu. Tieto detaily dodávajú najstaršiemu modelu značky sofistikovaný a elegantný vzhľad.

Modifikácie v interiéri zahŕňajú predné škrupinové športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy potiahnuté mikrovláknom Dinamica v kombinácii čiernej a sivej farby Shark Grey.

CUPRA Formentor Tribe Edition a CUPRA Ateca Tribe Edition sa začnú vyrábať koncom roka 2022.

CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA FORMENTOR TRIBE EDITION - zadný pohľad
CUPRA uvádza na náš trh TRIBE EDITION pre Formentor a Atecu!
CUPRA ATECA TRIBE EDITION - zadný pohľad

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie