Aktuality

Škoda Scala je najlepším autom na svete pri pomere cena/výkon! Toto sú dôvody:

Škoda Scala 1.6 TDI M6 Ambition

Nejde o naše slová, veľkú pochvalu dostal kompaktný hatchback českej automobilky Škoda od známeho britského motoristického novinára, Matta Watsona, ktorý je na internete známy najmä vďaka svojim recenziám pre portál Carwow.

Matt Watson označil Scalu vo svojom videu za auto s najlepším pomerom cena/výkon na svete. Z úst slovenského novinára by toto tvrdenie možno nevyznelo úplne presvedčivo, no keďže Briti nemajú k automobilke Škoda žiadnu historickú ani sentimentálnu väzbu, rozhodli sme sa bližšie pozrieť na jeho argumenty. Napriek drobnej kritike celkového dizajnu, ktorý je podľa neho prinajmenšom nezaujímavý, došlo k vyzdvihnutiu praktických stránok auta. Za zmienku stojí napríklad obrovský batožinový priestor, miesto vzadu aj pre tri detské sedačky či použitie kvalitnejších materiálov než v prípade predchodcu.

Za povšimnutie podľa neho stojí aj vybavenie a technika, ktorá nemá ďaleko od oveľa drahších konkurentov v rámci samotného koncernu. Za menej peňazí tak dostanete rovnako kvalitnú techniku, viac priestoru či praktické doplnky v podobe Simply Clever riešení. Jeho recenziu si môžete pozrieť TU

VIDEOTESTY AMŠ

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie