Aktuality

AKTUÁLNE: Opitý muž šoféroval sanitku a nafúkal 2 promile! Zastavili ho až výstrely

Akčný pondelok zažili policajti z Martina. Tri policajné autá naháňali podozrivého muža, ktorý šoféroval sanitku. Tá je aktuálne vyradená a na svoj pôvodný účel už neslúži. Ako sa k nej páchateľ dostal je zatiaľ vo fáze vyšetrovania. Podľa polepov na vozidle ide o košickú záchranku, tí ju však podľa informácii portálu Aktuality.sk prenajímali neziskovke NÁDEJ za symbolické euro. Podľa zmluvy však mali odstrániť polepy košickej záchranky.

Najprv padli varovné výstrely, na ktoré odvážlivec nereagoval. Zastavil až po výstrele, ktorý trafil ľavé zadné koleso. Ako vidieť na videu, páchateľ ledva stal na nohách. Dychová skúška ukázala hodnoty 2,06 promile alkoholu, takže je zázrak, že sa nikomu nič nestalo.

Hliadka polície prenasledovala po ceste I/18 od obce Sučany smerom na Martin motorové vozidlo, pričom vodič tohto vozidla nerešpektoval signály polície a pokračoval ďalej v jazde. Policajti na zastavenie vozidla museli použiť varovné výstrely ako aj výstrely na vozidlo, po ktorých vozidlo zastavilo a vodičovi bola pri dychovej skúške zistená hodnota 2,06 promile alkoholu!

Autentické video z naháňačky

Pri Sime v Priekope aktuálne asi sa chcel chlapec zahrať na sanitkára . Policajti odviedli dobrú robotu

Uverejnil používateľ Miloš Mráz Pondelok 17. februára 2020
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie