Aktuality

VIDEO: Poriadny úlet! S autom prechádza po veciach, jeho videá sledujú milióny ľudí

Niekoho fascinuje sledovanie videí, v ktorých kožní lekári vytláčajú hnis zo zapálených vyrážok, niektorí si radšej pozrú kompiláciu vtipných videí a nájdu sa aj takí, ktorí si dobrovoľne pustia pesničky Martina Jakubca. Ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát.

Nemecký crash-testový kanál HaerteTest sa venuje pomerne bizarnému štýlu videí. Kolesom auta ničí rôzne veci. Ideálne také, ktoré pri tom vydávajú zvuk. Na jeho najpopulárnejšie video, kde kolesom auta prešiel cez vodný melón si kliklo viac ako 211 miliónov ľudí. My sme sa v článku ale rozhodli zverejniť také, pri ktorom fanúšikom jablčných telefónov ostanú oči pre plač. Lebo rozbiť 7 drahých telefónov pre video, to chce odvahu (a samozrejme nejaký ten badget)...

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?