Autoviny.sk

Internet si podal policajta, ktorý vraj "kradol benzín"... Pravda je však úplne iná

O tom, že je internet plný prvoplánových a častokrát aj nepravdivých informácií sa presvedčujeme denne. Svoje o tom vie aj policajt, ktorý bol neprávom označený za zlodeja.

Sociálne siete obehla fotografia, na ktorej nehodovkár Juraj Hlaváčik tankoval PHM do kanistra. Zvedavé oko vedľa-zaparkovaného vodiča si to všimlo, a už aj fotografia putovala na sociálne siete. Reakcia na seba nenechala dlho čakať, 5 hodín po zverejnení fotografie sa k tomu vyjadrila facebook stránka Hoaxy a podvody - Polícia SR

Podľa vyjadrenia Polície SR prijalo operačné stredisko hovor od anglicky hovoriacej Rumunky. V ranných hodinách jej došiel benzín, bola sama v aute v cudzej krajine. Nehodovkár Juraj Hlaváčik išiel na miesto, a keďže mala pri sebe žena iba poľské zloté, tak jej za vlastné peniaze kúpil 10 litrov benzínu. V konečnom dôsledku policajtovi patrí vďaka, a nie nelichotivé komentáre internetu.

Aj tento prípad má však Happy End, v komentároch pod príspevkom Polície SR sa pán, ktorý pridal fotografiu ospravedlnil. Za čo mu v každom prípade patrí taktiež veľký rešpekt, lebo priznať si v dnešnej dobe chybu je niekedy ťažšie ako sa zdá.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie