Aktuality

Škoda Octavia bude vyzerať fantasticky! Toto povedal človek, ktorý ju videl naživo:

Český internetový portál Auto.cz zverejnil článok, v ktorom podrobnejšie rozoberali dizajn pripravovanej budúcej generácie modelu Octavia. Novinka sa svetu predstaví už koncom tohto roka, najprv by sme mali vidieť karosársku verziu Combi. Štýlovejší liftback bude mať premiéru až začiatkom roka 2020.

My už približne vieme, čo od štvrtej generácie očakávať. Ešte lepšiu predstavu nám však dáva spoveď ľudí, ktorí už novú Octaviu videli bez kamufláže. Vraj sa máme na čo tešiť a automobilka tento model posunie minimálne o úroveň vyššie. "Vnútro je naozaj krásne. Octavia dostane dvojramenný volant a obrovskú multimediálnu obrazovku. Je to skutočne veľký posun k lepšiemu, " píše sa v článku českého Auto.cz.

Nemenovaný respondent sa vyjadril aj k exteriérovému dizajnu, pričom prezradil detaily týkajúce sa svetiel. „Zadnú časť liftbacku by som prirovnal k Audi A7 s ľahko zdvihnutým koncom, podobne, ako to má napríklad Hyundai i30 Fastback... Predné svetlomety už skutočne nie sú fyzicky rozdelené, ale vnútri sú diódové pásiky rozdelené tak, aby auto stále pôsobilo ako štvoroké." Toto riešenie dotyčný prirovnáva k svetlometom aké sme poznali napríklad z Mercedesu-Benz Triedy E.

Foto: Auto.cz

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie