Aktuality

Nové BMW radu 3 Touring sa zväčšilo vo všetkých smeroch

1,7 milióna predaných kusov všetkých generácií, z toho 500-tisíc kusov patrilo tej predchádzajúcej. BMW radu 3 Touring je mimoriadne populárne vozidlo a v novej generácii ponúka viac ako kedykoľvek predtým.

V porovnaní s predchodcom je novinka dlhšia o 76 mm, širšia o 16 a vyššia o 8 milimetrov. Celkové rozmery tak dosahujú úctyhodných 4 709×1 827×2 851 mm.

Batožinový priestor medzigeneračne narástol o päť litrov na rovných 500 litrov a po sklopení zadných sedadiel do roviny sa sprístupňuje nákladný priestor s kapacitou 1 510 litrov.

Do predaja sa dostanú motorické varianty 330i, M340i xDrive, 330d xDrive, 320d a tiež hybridný 330e. Motory sú konfigurovateľné s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou a 8-stupňovou automatikou Steptronic.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?