Aktuality

VIDEO: Takto smiešne vyzerajú ľadvinky z BMW X7 na starej E30-ke.

A to sme si mysleli, že rozruch okolo obrovských predných ľadviniek na nových modeloch BMW už skončil, no zahraničný redaktor sa rozhodol vykonať „face-swap“ medzi novým SUV BMW X7 a starým BMW E30. Takto to dopadlo.

Samozrejme, každý výrobca svoj dizajn v priebehu rokov nejakým spôsobom inovoval a porovnávať najnovšiu vlajkovú loď s niekoľko desiatok rokov starým modelom je nezmysel. Ale aspoň môžeme vidieť, akou cestou sa nemecká automobilka vybrala:

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Škoda Octavia Combi Ambition 2.0 TDI (foto: Tomáš Kelement)
Testy

Test Škoda Octavia Combi 2.0 TDI: Vzorný zamestnanec

Keď z jedného modelového radu predáte za 24 rokov viac ako 7 miliónov vozidiel z troch generácií, možno bez akýchkoľvek okolkov hovoriť o úspechu. Štvrtá generácia Octavie, ktorá prichádza na náš trh, má latku nastavenú naozaj vysoko. Dokáže ju preskočiť? Zisťovali sme so základným naftovým motorom.