Aktuality

Finalistkou Miss Drive je aj profesionálna vojačka! Michaela Čajková vytŕča z radu nielen svojím povolaním

Miss Drive 2019: Michaela Čajková

Hyundai Miss Drive č. 10: Michaela Čajková (Klenovec)

Profesionálna vojačka Ozbrojených síl Slovenskej republiky, pôsobiaca v čestnej stráži prezidenta SR. Medzi jej záľuby patrí šport a z neho najviac bedminton , ktorému sa po krátkej pauze opäť aktívne venuje.

Vek: 22 rokov
Výška: 172,5 cm
Povolanie: Ozbrojené sily Slovenskej republiky
Znamenie: lev


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž - auto motor a šport
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie