Aktuality

Vyhrajte Hyundai i30 Fastback! Dajte hlas Eme z Levíc a ste v hre

Hyundai Miss Drive č. 9: Ema Mészárosová (Levice)

Študentka štvrtého ročníka Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave sa od troch rokov venuje plávaniu, ktoré už trénuje mladšie generácie. Medzi jej záľuby patrí aj hudba, cestovanie či fashion, hoci s modelingom zatiaľ nemala žiadne skúsenosti.

Vek: 22 rokov
Výška: 173 cm
Povolanie: Univerzita Komenského v Bratislave – Fakulta telesnej výchovy a športu
Znamenie: panna


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž - auto motor a šport
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie