Aktuality

Tretia finalistka Miss Drive 2019 je krásna Patrícia Junasová z Jaslovských Bohuníc (VIDEO)

Hyundai Miss Drive č. 3: Patrícia Junasová (Jaslovské Bohunice)

Maturantka športového gymnázia v Trnave sa od svojich šiestich rokov venuje profesionálne tenisu. Je viacnásobnou majsterkou Slovenska vo štvorhre a v družstvách. V budúcnosti by chcela na vysokej škole študovať informatiku alebo ekonomiku.

Vek: 18
Výška: 186 cm
Povolanie: Športové Gymnázium Jozefa Herdu, Trnava
Znamenie: blíženci

Hlasuje za Patríciu na stránke MissDrive.sk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Prečítajte si aj:


Je Hyundai i30 Fastback naozaj praktický? Toto sme zistili!

Martin Šebesta


Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie