Aktuality

Tretia finalistka Miss Drive 2019 je krásna Patrícia Junasová z Jaslovských Bohuníc (VIDEO)

Hyundai Miss Drive č. 3: Patrícia Junasová (Jaslovské Bohunice)

Maturantka športového gymnázia v Trnave sa od svojich šiestich rokov venuje profesionálne tenisu. Je viacnásobnou majsterkou Slovenska vo štvorhre a v družstvách. V budúcnosti by chcela na vysokej škole študovať informatiku alebo ekonomiku.

Vek: 18
Výška: 186 cm
Povolanie: Športové Gymnázium Jozefa Herdu, Trnava
Znamenie: blíženci

Hlasuje za Patríciu na stránke MissDrive.sk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Prečítajte si aj:


Je Hyundai i30 Fastback naozaj praktický? Toto sme zistili!

Martin Šebesta


Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Ak vás zaujíma čokoľvek, od zákonov po detaily mojich testov áut, môžete ma kedykoľvek kontaktovať. Odpovedám každému.
Kontakt: erik@striz.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Prvá jazda - Mazda MX-30 (foto: Ondrej Kroutil pre auto motor a šport, 2020)
Testy

Mazda MX-30: Naozaj ekologická

Keď už Mazda niečo spraví, môžete sa staviť, že to bude poriadne. Tento prístup zvolila aj pri svojom historicky prvom elektromobile. A k tomu, či ho potrebujete, zaujíma nezvyčajne úprimný postoj.