Aktuality

Dobrovoľná hasička Alica Ondrášová by chcela i30 Fastback: Predstavujeme, 2. finalistku Miss Drive

Hyundai Miss Drive č.2: Alica Ondrášová (Unín)

Študentka logopédie na vysokej škole v Bratislave navštevuje vo voľnom čase umeleckú školu v Skalici a venuje sa muzikálu. Je aj členkou dobrovoľného hasičského zboru, s ktorým sa zúčastnila rôznych súťaží a akcií.

Vek: 23
Výška: 177 cm
Povolanie: Univerzita Komenského v Bratislave – Pedagogická fakulta, katedra Logopédie
Znamenie: ryby

Hlasuje za Alicu na stránke MissDrive.sk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Prečítajte si aj:


Je Hyundai i30 Fastback naozaj praktický? Toto sme zistili!

Martin Šebesta


Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie