Aktuality

Dobre sa pozrite, toto je Porsche 911 ako Shooting Brake

Značka Porsche iba pred niekoľkými týždňami predviedla svoje najnovšie modely 911, 718 Cayman T a 718 Boxster T. Ide o športovo vyladené verzie s nižšími podvozkami, ktoré boli doteraz k dispozícii výhradne pre najvyššie a najdrahšie varianty S a v prípade 911 sa jedná o úplne novú generáciu vozidla. Že nevidíte veľké zmeny? To neznamená, že nemáte prehľad, pretože inovácie sa v Porsche dejú pomaly a každá nová generácia sa od tej prechádzajúcej líši predovšetkým v technológiách, vo výkone motorov a vylepšených jazdných vlastnostiach.

Najnovšie sa nám do rúk dostala vizualizácia novej generácie Porsche 911 vo veľmi nezvyčajnom karosárskom vyhotovení - Shooting Brake.

Možno sa pýtate, prečo by legendárna nemecká automobilka mala na postaviť Shooting Brake práve na podvozku z 911-ky, čo je celkom odlišný typ vozidla.

Pýtate sa správne a odpoveďou je, že sa v skorej dobe modelu Porsche 911 Shooting Brake ani nedočkáme. Fotografia, na ktorú sa pozeráte, obsahuje iba v počítači vytvorený rendering takéhoto automobilu.

V minulosti sa už podobné vizualizácie 911 Shooting Brake objavili a hoci sa nedočkali oficiálneho schválenia, musíme uznať, že niektoré z návrhov vyzerali naozaj pôsobivo. Je to aj prípad tejto vizualizácie. Porsche 911 Shooting Brake na nej vyzerá takmer uchopiteľne.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie