VIDEO: Ford plánuje vyrábať štvordverový Mustang! Ako bude vyzerať?

Vyrábať nespočetné množstvo karosárskych verzií je dnes v móde a zaostávať v tomto smere nechce ani automobilka Ford. Len prednedávnom sa na internete objavili informácie o pripravovanej SUV verzii športového Mustangu. **Vyzerá to tak, že budúca generácia by navyše mohla prísť aj ako športový štvordverový sedan v štýle Porsche Panamera.** Budúca generácia navyše prinesie preplňovanie pre súčasný… Prečítať celé
Vydané  Text: 
Vyrábať nespočetné množstvo karosárskych verzií je dnes v móde a zaostávať v tomto smere nechce ani automobilka Ford. Len prednedávnom sa na internete objavili informácie o pripravovanej SUV verzii športového Mustangu. **Vyzerá to tak, že budúca generácia by navyše mohla prísť aj ako športový štvordverový sedan v štýle Porsche Panamera.** Budúca generácia navyše prinesie preplňovanie pre súčasný osemvalec aj hybridnú verziu, ktorá by mohla mať uplatnenie práve v štvordverovej verzii.
Aj keď sa tieto správy nemusia fanúšikom americkej legendy páčiť, **príchod elektrifikovanej verzie je už dokonca oficiálne naplánovaný na rok 2020.** Tieto informácie sú podporené krátkym videoklipom, ktorý prezrádza budúce smerovanie značky Ford a **na niekoľko sekúnd sa v nej objaví aj vozidlo pripomínajúce práve budúcu generáciu modelu Mustang.** Záber na starý a súčasný Mustang pritom v rýchlosti strieda záber na doposiaľ neznámy koncept vozidla, ktorý má celkovo futuristicky poňatý dizajn so zahalenou prednou časťou a na modro osvetleným logom Mustangu.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement