Aktuality

ŠKODA Pneugarancia vám pomôže zvýšiť bezpečnosť na cestách

ŠKODA Pneugarancia vám pomôže zvýšiť bezpečnosť na cestách

Výrobcovia sa pri výrobe pneumatík zameriavajú na kvalitu a výdrž. Faktom však je, že ani tie najlepšie pneumatiky nie sú nezničiteľné a kvalita slovenských ciest im dá poriadne zabrať. A niekedy naozaj nepomôže ani to, že ste zodpovedný vodič a jazdíte opatrne. Rôzne výmole, jamy či ostré predmety rozsypané na ceste vedia zničiť pneumatiku v stotine sekundy. Pokiaľ dôjde k neopraviteľným defektom pneumatiky a tie neboli spôsobené úmyselne pri bežnej prevádzke vozidla, jej výmena pre vás nebude predstavovať finančnú stratu. Náklady vám vykryje program ŠKODA Pneugarancia. Pre takéto situácie je totiž doslova ako šitý na mieru.

ŠKODA Pneugarancia vám pomôže zvýšiť bezpečnosť na cestách

Viac výhod pre všetkých

Program ŠKODA Pneugarancia má aj ďalšie výhody. Platí totiž až tri roky od dátumu nákupu zimného kompletu zo sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva. Navyše je tu možnosť využiť odťahovú službu do najbližšieho autorizovaného servisu ŠKODA v prípade, že ste sa rozhodnete využiť program Doživotnej garancie mobility.

Výhody programu ŠKODA Pneugarancia platia pre všetkých, ktorí si zimné komplety zakúpia u autorizovaných partnerov ŠKODA. Stačí, ak k nákupnej faktúre doložia VIN číslo vozidla, na ktorom boli komplety používané. Navyše, výhody môžete čerpať u ktoréhokoľvek servisného partnera ŠKODA na Slovensku. ŠKODA vám vráti náklady v prípade, ak pôjde o neopraviteľné defekty pneumatík spôsobené bežnou prevádzkou ako je vbehnutie do výtlku, ale aj nedostatky pneumatík po uplynutí štandardnej záruky od dodávateľa.

ŠKODA Pneugarancia vám pomôže zvýšiť bezpečnosť na cestách

Bonus navyše

Hlavu v smútku nemusíte mať ani po uplynutí štandardnej 2-ročnej záručnej doby. V rámci ŠKODA Pneugarancie je možné uplatniť si totiž výrobné nedostatky pneumatiky aj neskôr. Vďaka programu môžete pri poškodení pneumatiky získať s programom ŠKODA Pneugarancia cenové zvýhodnenie až 70 % z ceny novej pneumatiky. Výšku zľavy ovplyvňuje hĺbka zostatkového dezénu, ktorá musí byť minimálne 5 mm.

ŠKODA autorizované servisy majú vždy pripravenú širokú ponuku zimných kompletov, ktoré môžete získať prakticky okamžite. Táto možnosť, v kombinácii s programom Pneugarancia, zabezpečí, aby ste zvládli prípadné zimné peripetie bez stresu a dodatočných finančných nákladov.

ŠKODA Pneugarancia vám pomôže zvýšiť bezpečnosť na cestách


Viac o ŠKODA Pneugarancia sa dozviete na stránkach: www.skoda-auto.sk/servis/pneugarancia

Výhody programu ŠKODA Pneugarancia si nemožno uplatniť pri montáži a demontáži pneumatík, poškodení disku, výmene druhej pneumatiky na náprave a poškodeniach zapríčinených vandalizmom.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie