Motorkárske kluby: Gangy, zločinci či neškodní fanúšikovia motoriek? Pozrite si tie najznámejšie z nich aj ich motorky (GALÉRIA)

Motocyklové kluby sú súčasťou našej kultúry už od samotného vzniku prvého motocykla. V súčasnosti existuje niekoľko stoviek klubov motocyklových fanúšikov, od USA až po Nový Zéland.
Vydané Text: 
DISCIPLES MOTORCYCLE CLUB
Mnohé z nich majú temnú minulosť a sú trochu mystifikované. Napríklad notoricky známy Hells Angels, ktorí sa dostali aj do románov. Tie popisovali ich každodenný život, ale aj zločiny. Motorkárske kluby však nemusia byť až také zlé, ako boli pred niekoľkými desaťročiami.
FORBIDDEN ONES
Ich historické meno je stále nažive, ale ich noví členovia sa pokúšajú prekročiť minulosť svojich predchodcov a snažia sa najmä vylúčiť zločinecké aktivity a získať priateľskejšiu povesť. Pozrite sa do galérie na najznámejšie svetové motocyklové kluby a ich motorky. *Zdroj: Pinterest.com*ODPORÚČANÉ


ZO SVETA

Nové 100 % clo na elektromobily z Číny bude realitou! A to je len začiatok

  • Americký automobilový priemysel a regulačné orgány sa obávajú, že ak sa čínske elektrické vozidlá dostanú do Spojených štátov, domáce značky im nebudú schopné konkurovať. Bidenova administratíva však údajne dospela k tomu, čo považuje za riešenie: Na čínske elektrické vozidlá zavedie plné 100-percentné dovozné clo.