Ronaldo fandí v novej kampani Snickers Argentíne

Bývalý brazílsky futbalový útočník Ronaldo a preslávená čokoládová tyčinka Snickers tento rok spojili sily, aby oslovili priaznivcov futbalu.
Vydané  Text: Pozornosť na novú kampaň strhol Brazílčan Ronaldo, keď si ako fanúšik na tribúne počas priateľského zápasu obliekol dres svojho najväčšieho rivala Argentíny. „Omyl“ neskôr vysvetlil tým, že keď má hlad, je zmätený, čím potvrdil slogan značky Snickers „Keď máš hlad, nie si to ty“.Všetci jeho fanúšikovia a priaznivci futbalu sa môžu zapojiť do vedomostného futbalového kvízu, ukázať svoje znalosti a vyhrať stretnutie so slávnym brazílskym futbalistom. Súťaž bude prebiehať od 23.4. do 17.6. Zapojiť sa môžu všetci, ktorí si zakúpia tyčinku Snickers alebo 4pack zo špeciálne označenej limitovanej edície, na ktorej časti nájdete miesto loga Snickers heslá s futbalovou tematikou.

Prostredníctvom zadania údajov na www.snickers.sk/sutaz si záujemca vytvorí vlastný profil, cez ktorý môže do hry registrovať unikátne kódy ukryté pod obalmi súťažných tyčiniek. Okrem stretnutia s Ronaldom v Brazílii pre výhercu a jeho dvojčlenný sprievod môžu všetci kvalifikovaní získať každý týždeň zaujímavé vecné ceny.


Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.