Aktuality

Novú Ladu Vestu SW a SW Cross uvidíme na autosalóne v Bratislave. Poznáme aj slovenské ceny!

Lada si opäť hľadá cestu na západné trhy a s novými modelmi má veľkú šancu na úspech najmä v krajinách strednej Európy. O nové modely je veľký záujem, čo dokazuje aj oficiálne vyjadrenie dílera na sociálnej sieti Facebook: „Všetky modely Vesta SW a Vesta SW Cross, ktoré cez slovenský import dorazia už čoskoro, sú predané. Áno, ľudia to kupujú aj bez toho aby to videli.“

Novú Ladu Vestu SW a SW Cross budete môcť vidieť už na autosalóne v Bratislave. Poznáme aj slovenské ceny!

Ďalšiu hromadnú objednávku plánuje importér zrealizovať už koncom mája, pričom objednané autá, aj kvôli celozávodnej dovolenke, dorazia na Slovensko najskôr v októbri. V súčasnosti na oficiálnych stránkach nájdete aj ceny jednotlivých modelov. Lada Vesta SW je k dispozícii len v jedinej výbave s označením Lux, ktorej cena začína na 14 000 €. Základná cena oplastovanej verzie je v porovnaní s obyčajnou Vestou SW nižšia o tisíc eur kvôli rozdielom vo výbave.

Novú Ladu Vestu SW a SW Cross budete môcť vidieť už na autosalóne v Bratislave. Poznáme aj slovenské ceny!

V základnej výbave "Ice" môžete počítať s manuálnou klimatizáciou, elektrickými oknami, prednými a bočnými airbagmi, palubným počítačom či rádiom so 4 reproduktormi. Luxusnejšia verzia pridáva 16“/17“ zliatinové kolesá, automatickú klimatizáciu, parkovaciu kameru, vyhrievané predné sedadlá a dotykový multimediálny systém.

Pod kapotou je k dispozícii len jediný motor, a to benzínová atmosférická 1,6ka s výkonom 78 kW (106 k) spriahnutá s 5-stupňovou manuálnou prevodovkou.

Všetky novinky budú vystavené aj na blížiacom sa autosalóne v Bratislave.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie