Aktuality

FOTOGALÉRIA: Najväčšia prehliadka motocyklov na Slovensku je v plnom prúde!

Od štvrtka je bratislavská Incheba plná dvojkolesových tátošov každého druhu. Výstavisko je sprístupnené do nedele, 18.03.2018. Naživo si tak môžete pozrieť a vyskúšať motorky od svetoznámych výrobcov, ako napríklad ACCESS MOTOR, ADIVA, APRILIA, ARCTIC CAT, BENELLI, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CF MOTO, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, JAWA, KAWASAKI, KEEWAY, KTM, LINHAI, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT, PIAGGIO, SYM, SUZUKI,TGB, TRIUMPH, VESPA či YAMAHA.

Nebudú však chýbať ani vedľajšie atrakcie v podobe bohatého sprievodného programu. Súčasťou prezentácie budú kaskadérske vystúpenia Stunt Riderov a na svoje si prídu aj tatéri, ktorí si budú môcť porovnať svoje „diela“ na Slovenskej národnej tetovacej výstave.

OTVÁRACIE HODINY:

štvrtok - sobota 9.00 – 19.00

nedeľa 9.00 – 17.00

VSTUPNÉ:

základné vstupné - platné vo štvrtok 15.3., piatok 16.3. a nedeľu 18.3. 8 eur

zľavnené vstupné - platné vo štvrtok 15.3., piatok 16.3. a nedeľu 18.3. 6 eur

základné vstupné - platné v sobotu 17.3. 10 eur

zľavnené vstupné - platné v sobotu 17.3. 8 eur

deti do 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby počas celej výstavy Motocykel vstup bezplatne

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie